FILTROVÁNÍ »

Dle použití

Dle pohlaví

Dle značky

Dle ceny

Dle materiálu

Dle objemu

platební karty

 
Volba obsahuje 43 položek.
 

logo secrid

René a Marianne van Geer se zabývají designem již od 90. let minulého století. S rostoucím počtem plastových karet, bezhotovostních plateb a nespokojeností spotřebitelů s peněženkami nevhodnými pro jejich nošení se zrodila inspirace na vytvoření tzv. Bodycard, pouzdra na karty.

Dalším krokem byl návrh konečné verze pouzdra na karty Secrid Cardprotector, se kterým v roce 2009 vstoupili na trh a hned rok poté vyhráli uznávanou cenu Red Dot Design Award.
Základní principy společnosti Secrid lze shrnout do tří bodů: minimalistický design a praktické řešení, kvalita a udržitelnost  – jak produktů, tak životního prostředí a pracovních podmínek – inovace a vývoj.
Peněženka Secrid chrání vaše karty nejen před ohnutím či přelomením, ale i před nechtěným načtením RFID čipu, který umožňuje bezkontaktní platby vaší kreditní nebo debetní kartou.
Většina debetních a kreditních platebních karet, elektronických peněženek a jízdenek je již dnes RFID technologií vybavena (symbol ). Bezkontaktní platby však také přinášejí určité riziko, neboť RFID karty lze na dálku načíst a použít k podvodným platbám.
Jednoduchým zatažením za páčku patentovaného posuvného systému, který peněženka používá, se vaše karty postupně vysunou o necelé tři centimetry. RFID signál je nyní dostatečně silný k uskutečnění vaší platby, ale příliš slabý, než aby jej mohli jiní neoprávněně načíst. Vaše peníze a osobní údaje tak zůstanou tam, kde mají být – ve vaší kapse.

ZASTOUPENÉ ZNAČKY

 

victo2 brics1 kipling kambukka herschel1 orbitkey1 secrid2 propertyof wenger1
  • dopravaDOPRAVA ZDARMA NAD 2000 Kč
  • doruceniDORUČENÍ UŽ TŘETÍ DEN
  • misto2x V PRAZE
  • vraceniMOŽNOST VRÁCENÍ
  • telefon+420 771 126 660
Péče o zákazníky
Kontakt

Luggage & Bags
Jungmannovo náměstí 5
110 00 Praha 1

Luggage & Bags Outlet
Zamenhofova 440
Praha 10 – Štěrboholy

Telefon: +420 771 126 660
E-mail: info@e-zavazadla.cz
Distribuce Rösler Praha spol. s r.o.

 

FacebookYouTubeInstagram