FILTROVÁNÍ »

Dle použití

Dle pohlaví

Dle značky

Dle ceny

Dle materiálu

Dle objemu

platební karty

 
Volba obsahuje 125 položek.
 
Zvolte stranu: 1 2

logo secrid

René van Geer společně s Marianne van Sasse van IJsselt se zabývají designem již od 90. let minulého století. S roustoucím počtem plastových karet a nespokojeností spotřebitelů s peněženkami nevhodnými pro jejich nošení, dostali insipiraci na vytvoření tzv. Bodycard, pouzdra na karty.

Následně se rozhodli zrealizovat vlastní vizi a pomocí svých znalostí a zkušeností navrhli konečnou verzi pouzdra na karty Secrid Cardprotector, se kterým v roce 2009 vstoupili na trh. Rok poté Secrid Cardprotector vyhrál uznávanou cenu Red Dot Design Award 2010.

V současnosti se Secrid výrobky prodávají v 38 zemích a designeři stále pokračují ve vývoji nových produktů. Na všechny produkty se vztahuje dvou letá záruka.

 

ZABEZPEČTE SVÉ KARTY

Peněženka Secrid chrání vaše karty před ohnutím či přelomením i před nechtěným načtením RFID čipu, který umožňuje bezkontaktní platby vaší kreditní nebo debetní kartou.

 

Zabezpečené RFID

Bezkontaktní placení, které využívá RFID technologii, je rychlé a komfortní. Mnoho debetních a kreditních platebních karet, elektronických peněženek a jízdenek je již RFID čipem vybaveno. Snadno je rozpoznáte podle symbolu . Bezkontaktní platby však také přinášejí určité riziko, neboť RFID karty lze na dálku načíst a použít k podvodným platbám.

Jednoduchým zatažením za páčku patentovaného posuvného systému, který peněženka používá, se vaše karty postupně vysunou o necelé tři centimetry. RFID signal je nyní dostatečně silný k uskutečnění vaší platby, ale příliš slabý, než aby jej mohli jiní neoprávněně načíst. Vaše peníze a osobní údaje tak zůstanou tam, kde mají být: ve vaší kapse.

 

Vyrobeno v Holandsku

Ve společnosti Secrid kladou velký důraz na kvalitu a udržitelnost – jak produktů, tak životního prostředí a pracovních podmínek. Proto jsou všechny peněženky Secrid navržené a vyrobené v Holandsku. Jejich produkci zajišťuje sociálně zodpovědný výrobní závod v Leidenu se vším elánem a precizností, jež k práci patří.

Kožené obaly vyrobené z kvalitní evropské hověziny jsou dostupné v široké nabídce stylů, která sahá od klasické vintage kolekce až po nejnovější přírůstek, kolekci Matte s odolnou matnou povrchovou úpravou.

 

Zvolte stranu: 1 2
ZASTOUPENÉ ZNAČKY

 

victo2 brics1 kipling kambukka herschel1 orbitkey1 secrid2 propertyof wenger1
  • dopravaDOPRAVA ZDARMA NAD 2000 Kč
  • doruceniDORUČENÍ UŽ TŘETÍ DEN
  • misto2x V PRAZE
  • vraceniMOŽNOST VRÁCENÍ
  • telefon+420 224 282 819
Péče o zákazníky
Kontakt

Luggage & Bags
Jungmannovo náměstí 5
110 00 Praha 1

Luggage & Bags Outlet
Zamenhofova 440
Praha 10 – Štěrboholy

Telefon: +420 224 282 819
E-mail: info@e-zavazadla.cz
Distribuce Rösler Praha spol. s r.o.

 

FacebookYouTube