FILTROVÁNÍ »

Dle použití

Dle značky

Dle stylu

Dle ceny

Dle materiálu

Dle objemu

platební karty

 
SEŘADIT PODLE:
Aktuální volba obsahuje 106 položek.
 
Zvolte stranu: 1 2 3

Brics

Jedná se o italskou značku nabízející sortiment zavazadel, cestovních a pracovních tašek, kabelek a doplňků. Původně působící pouze v Itálii, dnes už rozšířená po Evropě, Americe a Asii.
Značka Bric's klade důraz na moderní trendy,které se snaží kombinovat s tradičními prvky společnosti. Cílem je vytvořit stylové produkty s kombinací funkčního a praktického designu, nejmodernějších materiálů a krásy, tak aby byl zachován pozitivní poměr ceny a kvality.

Historie:


V roce 1952 Mario Briccola založil společnost INDUSTRIA VALIGERIA FINE MARIO BRICCOLA, zaměřenou na výrobu kufrů a tašek. O deset let později se značka Bric's poprvé objevuje na italském trhu. Růst společnosti stále pokračuje, zatímco Mario Briccola formuje svůj projekt založený na "rodinné bázi", kde zapojuje své děti do jeho společnosti. V následujících letech, se šest z osmi dětí, stávají výkonnými manažery firmy.

Rok 1989 znamená pro Bric's rok internacionalizace, společnost se dostává na zahraniční trh. V této době jsou otevřené nové distribuční jednotky, které mají trh podporovat, Bric's GmbH v Německu, Bric's France v Paříži a Bric's UK v Londýně. Bric's dále v roce 1993 podepisuje dohodu se společností Tumi, která má podpořit vstup firmy na americký trh. Také uzavírá strategické partnerství s ostatními značkami, včetně Kipling, The Sak a Wenger.

První vlajková prodejna je otevřena v roce 2000 v galerii Viktora Emanuela, v Miláně. Prestiž galerie měla nastínit přání společnosti otevírat prodejny ve vhodných lokalitách.

V roce 2012 slaví společnost 60 let od svého založení s mottem „Made in Bric's", které odráží kulturní identitu italské firmy. „Made in Bric's" není pouze odkaz na zeměpisnou polohu společnosti, ale také na italské know-how představující naprosto jedinečný styl. Rok poté Bric's uvádí na trh kolekci BELLAGIO, která má představovat luxusní a funkční cestování. Jedná se o vintage kolekci připomínající klasické cestovní tašky a tradiční elegantní cestovní kufry obohacené o pevnost a lehkost.

V roce 2014 Bric's registruje novou ochranou známku. Kromě firemního loga obsahuje známka vlajku Itálie a datum založení firmy. Vlajka má za cíl upozornit na původ značky související s tvořivostí, životním stylem a italským vkusem. Datum má naopak představovat dlouholetou tradici společnosti ve výrobních zkušenostech a řemeslných dovednostech.

 

Zvolte stranu: 1 2 3
ZASTOUPENÉ ZNAČKY

 

victo2 brics1 kipling1 eastpak1 herschel1
 
meatfly2 orbitkey1 secrid2 gnuseat1 wenger1
Péče o zákazníky
premiumpremium
Kontakt

Luggage & Bags
Jungmannovo náměstí 5
110 00 Praha 1

Telefon: +420 224 282 819
E-mail: info@e-zavazadla.cz
IČO: 27210570
DIČ: CZ27210570

 

FacebookYouTube